Kontakt

Här är vi som arbetar på skolan

Administration

Peter Lilliu
Rektor
tel. 073-5209472
peter.lilliu@ragnhild.com

Britta Müller
Biträdande rektor
tel. 076-0486249
britta.muller@ragnhild.com

Eva Sjöblom-Gubbins
Administrativ chef
tel. 073-378 14 32
eva.sjoblom-gubbins@ragnhild.com

Ulf Meijer
IT- och Marknadsföringschef
tel. 0760-486161
ulf.meijer@ragnhild.com

Nashat Sofya
Vaktmästare

nashat.sofya@ragnhild.com

Rose Diekstra
Kurator och Skolsköterska
tel. 0760-486289
rose.diekstra@ragnhild.com

Lärare

Shlemon Afram
Gymnasielärare
Matematik och Fysik
shlemon.afram@ragnhild.com

Åsa Furn
Gymnasielärare
Ekonomiska ämnen
asa.furn@ragnhild.com

Helena Hellström
Gymnasielärare
Biologi och Kemi
helena.hellstrom@ragnhild.com

Magnus Hellström
Gymnasielärare
Tyska och spanska
magnus.hellstrom@ragnhild.com

Christian Jansson
Gymnasielärare
Biologi och Kemi
christian.jansson@ragnhild.com

Cecilia Liepe
Gymnasielärare
Matematik och Fysik
cecilia.liepe@ragnhild.com

Aurora Lindén
Gymnasielärare
Svenska
aurora.linden@ragnhild.com

Mariella Pizarro
Gymnasielärare
Spanska och Engelska
mariella.pizarro@ragnhild.com

Elin Sarhed
Gymnasielärare
Biologi och Kemi
elin.sarhed@ragnhild.com

Eddie Skarp
Gymnasielärare
Franska och Engelska
eddie.skarp@ragnhild.com

Elin Sköld
Idrott och Hälsa
elin.skold@ragnhild.com

Johan Steensland
Gymnasielärare
Matematik
johan.steensland@ragnhild.com

Anders Tärnrot
Gymnasielärare
Svenska
anders.tarnrot@ragnhild.com

Anna Wabréus
Gymnasielärare
Samhällskunskap
anna.wabreus@ragnhild.com

Tina Zilling
Gymnasielärare
Ekonomiska ämnen
Ekoomiska tina.zilling@ragnhild.com

Magnus Åström
Gymnasielärare
Historia och Religion
magnus.astrom@ragnhild.co