Kontakt

Här är vi som arbetar på skolan

Administration

Gunilla Ullbrand 
VD/Rektor
tel. 070-606 37 18
gunilla.ullbrand@ragnhild.com

Lars Dunér
SYV/Biträdande  rektor
tel. 076-0486011
lars.duner@ragnhild.com

Britta Müller
Biträdande  rektor
britta.muller@ragnhild.com

Eva Sjöblom-Gubbins
Administrativ chef
tel. 073-378 14 32
eva.sjoblom-gubbins@ragnhild.com

Ulf Meijer
IT- och Marknadsföringschef
tel. 0760-486161
ulf.meijer@ragnhild.com

Nashat Sofya
Vaktmästare
tel. 0760-486161
nashat.sofya@ragnhild.com

Rose Diekstra
Kurator och Skolsköterska
tel. 0760-486289
rose.diekstra@ragnhild.com

Lärare

Johnny Eidefors
Ekonomiska ämnen
johnny.eidefors@ragnhild.com

Helena Hellström
Gymnasielärare
Biologi och Kemi
helena.hellstrom@ragnhild.com

Magnus Hellström
Gymnasielärare
Tyska och spanska
magnus.hellstrom@ragnhild.com

Magnus Johansson
Gymnasielärare
Matematik och Fysik
magnus.johansson@ragnhild.com

Cecilia Liepe
Gymnasielärare
Matematik och Fysik
cecilia.liepe@ragnhild.com

Maria Lundin
Gymnasielärare
Biologi och Kemi
maria.lundin@ragnhild.com

Mariella Pizarro
Gymnasielärare
Spanska och Engelska
mariella.pizarro@ragnhild.com

Eddie Skarp
Gymnasielärare
Franska och Engelska
eddie.skarp@ragnhild.com

Johan Steensland
Gymnasielärare
Matematik
johan.steensland@ragnhild.com

Anders Tärnrot
Gymnasielärare
Svenska
anders.tarnrot@ragnhild.com

Eva Vesterberg
Gymnasielärare
Svenska
eva.vesterberg@ragnhild.com

Anna Wabréus
Gymnasielärare
Samhällskunskap
anna.wabreus@ragnhild.com

Tina Zilling
Gymnasielärare
Ekonomiska ämnen
tina.zilling@ragnhild.com

Magnus Åström
Gymnasielärare
Historia och religion
magnus.astrom@ragnhild.com